Cili banor të tërhiqte fizikisht? Roza Lati flet ‘pa doreza’: Meritoni kishte trupin më të bukur…

02/06/2024 16:57

Roza Lati, ish banorja e Big Brother Vip3, ishte e ftuar në rubrikën “Mos i bjer me top” në E Diell, ku foli për rrugëtimin e saj brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, por jo vetëm.

E pyetur nga moderatori Ronaldo Sharka nëse kishte ndonjë banor që e ka tërhequr fizikisht, Roza u përgjigj ‘jo’, ndërsa listoi Meritonin si djalë me trup të bukur dhe Fatjonin simpatik

A kishte ndonjë banor që të tërhiqte fikisht?

Asnjëri. Nga të gjithë ata aty Meritoni kishte trupin më të bukur dhe ia kam shprehur, Fatjoni simpatik, i mbajtur, i pastër si farmaci si unë. Por personalisht, unë me syrin tim joshësh, askush, çuditërisht”-ishte përgjigjja e Roza Latit.

Top Channel