“Çfarë mendon për rikthimet?” Sara Hoxha-Borës: Ti je shembulli më i mirë! Moderatorja: Nuk besoja, por ishte më i fuqishëm se…

31/05/2024 22:31

Dy vajza e bukura të ekranit, Sara Hoxha dhe Bora Zemani, folën në studion e “Cherry on Top” për ‘rikthimet’.

Sara, e cila përflitet se është ndarë nga babai i fëmijës së saj Ledri Vula tha se beson tek rikthimet, ndësa Bora, e cila është në një lidhje me Donald Veshajn, e quajti rikthimin me si ti më të fuqishëm se fillimi

Bora: Çfarë mendon për rikthimet?

Sara: Për mua ti je shembulli më i mirë i rikthimit dhe nuk kam çfarë them fare

Bora: Mendoja që nuk besoja, por më ndodhi dhe rikthimi ishte më i fuqishëm se fillimi

Sara: Patjetër, sepse të bën më të fortë besoj

Top Channel