Fotolajm/ Çfarë po i tregon Manja në telefon Ballukut e Spiropalit? Momentet pikante nga seanca e Kuvendit

30/05/2024 20:07

Komisioni i Posaçëm Antikorrupsion mori dritën jeshile sot në Kuvend, duke u miratuar me 74 vota pro.

Por gjatë kësaj seance plenare ka pasur edhe disa momente pikante të kapura nga kamera e aparatit të “LSA”.

Ministri Ulsi Manja duket se ka tërhequr ‘vëmendjen’ sot, teksa në një foto shihet duke i treguar diçka në telefon kolegeve të tij Elisa Spiropali e Belinda Balluku.

Në një tjetër foto ai shihet duke biseduar me Bledi Çuçi dhe Tonin Gogun, e në një tjetër duke ‘përshëndetur’ ministrin Balla.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel