“Po rikuperohem”/ U rrëzua në studion e Post Big Brother, reagon Egla Ceno: Na mori të keqen dhe syri i keq!

29/05/2024 21:35

Fituesja e edicionit të tretë të “Big Brother VIP” Egla Ceno, i ndodhi një incident gjatë fillimit  të programit “Post Big Brother” mbrëmjen e kaluar.

Egla ka ndarë një foto në InstaStory ku sqaron se është rrëzuar dhe se po rikuperohet nga lëndimi që mori.

“Duke rikuperuar fund shpinën nga rënia në studion e ‘BBV3’.Na mori të keqen edhe syri keq”, shkruan ajo.

 

 

 

Top Channel