“E kuqja tërbon demin, jo më Romeon”, Erjola më seksi se kurrë, vihet në siklet nga kolegu! Fustani ia nxjerr të gjitha sheshit

26/05/2024 19:22

Erjola Doçi një nga ish-konkurrentet e BBV3 ka pasur mbrëmjen e djeshme një paraqitje spektakolare, me një fustan të kuq që e tregonte mjaft seksi.

Ajo është ngacmuar me disa pyetje pikante nga kolegu i saj Ronaldo Sharka, ku e kanë vënë edhe në siklet.

Erjola Doçi: Sapo më pyetën a do e tradhtoje Ronaldo Sharkën dhe i thashë kurrë sepse ai nuk e ka bërë.

Ronaldo Sharka: Po më thuaj pak pse je veshur kështu sonte ti?

Erjola Doçi: Po se di e kuqe tërbuese.

Ronaldo Sharka: Tërbove demin, jo më Romeon, domethënë jo më njerëzit vërdallë.

Erjola Doçi: Mirë, gafat e tua gjoja lapsus. Po të ta fusë kolegu në intervistë, nuk më ka ndodhur ndonjëherë.

Ronaldo Sharka: Ishte lapsus.

Erjola Doçi: E kuqja është në ngjyrë që më personifikon.

Top Channel