“Më bashkë se kurrë”, Argjira dhe Graciano të lumtur pranë njëri-tjetrit, fotoja që…

24/05/2024 18:01

Kohët e fundit është komentuar lidhja e një ndër çifteve më të njohur të estradës, Graciano dhe Argjira. 

Shkak u bë edhe futja e tij për herë të dytë në shtëpinë e Big Brother VIP, ku rrëfeu hapur krisjen që kishte pësuar marrëdhënia e tij dhe e Argjirës, ndërsa kjo e fundit zgjodhi të mos flasë.

Pas daljes së tij nga shtëpia, mesa duket gjërat janë përmirësuar, pasi Ed Manushi ka postuar një foto së bashku me dyshen, ku shkruan: “Më bashkë se kurrë!”

Ata duket të buzëqeshur ndërsa bashkë i ka bërë edhe sezoni më i ri i “She’s on Top”, në Top Channel.

Top Channel