Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në Tiranë, ku burri ka plagosur bashkëshorten me thikë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 2:15 në rrugën  “Xhanfize Keko”, ku 52-vjeçari J.Sh dyshohet se ka goditur me thikë në trup dhe qafë gruan e tij 46-vjeçare E.Sh.

46-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa autori i dyshuar u arrestua në flagrancë për veprën penale “Vrasja për shkak të marrëdhënieve familjare”, mbetur në tentativë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel