“A do mbash mëkatin”?! Mes gjakut dhe luleve të bardha, mesazhi i Bes Kallakut për Xhensila Myrtezajn në këngën e re

23/05/2024 13:52

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë dy emrat më të përmendur kohën e fundit në showbizin shqiptar.

Çifti i ka dhënë fund martesës së tyre disa vjeçare, ndërkohë nëpër media janë ngritur aludime të ndryshme.

Nuk ka munguar reagimi i Besit, ku përmes një këngë të publikuar orët e fundit “Mosmirënjohja”, ka lënë të nënkuptojë se shkaku i ndarjes është një mëkat që këngëtarja Myrtezaj ka bërë.

Në këtë këngë me këngëtaren shkodrane Eli Malaj, Besi shpreh të gjitha ndjenjat e tij, ku në një moment të videos shihet me duar të përgjakur dhe lule të bardha.

Në tekstin që këndon Besi thuhet: A do mbash mëkatin apo do mbash viktimën?

Top Channel