Momente gazmore në studio, dy miq si Devis Xherahu dhe Eneda Tarifa

21/05/2024 18:42

Projekti më i fundit muzikor ka bërë bashkë Devis Xherahun dhe Eneda Tarifën.

Të ftuar në studion e “Ftesë në 5”, dyshja e artistëve ka treguar detaje nga miqësia e tyre, ndërsa Devisi ka pohuar faktin se gjithmonë ka menduar se zërat e tyre shkojnë dhe se ka gëzuar përherë vlerësimet maksimale për të.

Mes momentesh gazmore, Eneda Tarifa ka shtuar se është një bashkëpunëtore shumë e mirë dhe se është bërë gati vetë për çdo detaj të projektit të tyre të përbashkët.

Top Channel