Filmi shqiptar “Guna përmbi tela”, Rama: Do t’i nënshtrohet një restaurimi dixhital

16/05/2024 08:10

Një tjetër film i kinematografikes shqiptare do i nënshtrohet restaurimit dixhital.

‘Kryeministri Rama përmes një postimi në rrjetet sociale tregon se filmi “Gunat përmbi tela”, do jetë filmi i radhës që do i nënshtrohet restaurimit dixhital me regjisor Muharem Fejzo.

“Mirëmëngjesi dhe me një tjetër film të kinematografisë shqiptare që i është nënshtruar restaurimit digjital, “Gunat përmbi tela” i regjisorit Muharrem Fejzo, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Top Channel