FOTO/ Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

19/04/2024 11:07

Ilnisa Agolli një nga ish-banoret e BBV3 e cila ka shkaktuar mjaft zhurmë me qëndrimin e saj dhe lidhjen romantike që nisi me Meriton Mjekiqin.

Pas daljes nga BBV3, Ilnisa ka qenë mjaft aktive nëpër rrjetet sociale, por edhe nëpër intervista të shumta.

Ilnisa së fundmi ka vendosur që të bëjë një ndryshim drastik në pamje. Ajo ka ndryshuar modelin e flokëve dhe në postimet e fundit që ka bërë në rrjetet sociale shihet mjaft e lumtur dhe e buzëqeshur. Mesa duket ky ndryshim ka ndikuar pozitivisht tek ajo.

Top Channel