VIDEO/ “Mos e përmend më emrin tim”, Erika godet ashpër me shuplakë Buçin, pas takimit ‘hot’ me Klaudian

02/04/2024 22:28

Një situatë e agravuar ka ndodhur sot në Për’puthen mes Endit dhe Erikës. 

Kjo e fundit e ka goditur me shuplakë Buçin, pasi u transmetua takimi i tij me konkurrenten tjetër, Klaudian. Emri i Erikës ishte përmendur në takimin e dyshes, gjë që mesa duket e acaroi, duke e goditur në studio.

“S’ke të drejtë më ta përmendësh emrin tim”, u shpreh Erika.

“A je në terezi me këtë që bëre?”, i përgjigjet Endi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Per’puthen 💋 (@perputhen_tch)

Erika dhe Endi kanë dalë në takim më herët, duke dhuruar një nga puthjet më pasionante që është parë ndonjëherë në çiftet e Për’puthen.

Top Channel