Këto janë pamjet nga shpërthimit në Lushnjë që ka ndodhur në momentin kur vinçi ka rënë në kontakt me telat e tensionit të lartë.

Në momentin e kontaktit ka ndodhur në shpërthim i fuqishëm dhe flakë e madhe, ndërsa njerëzit kanë vrapuar.

Ky shpërthim ka lënë pas dy viktima dhe disa të plagosur.

Top Channel