VIDEOLAJM/ Karnavalet, një spektakël i vërtetë dritash! Festa zgjat tri ditë në rrugët e Shkodrës

23/02/2024 20:57

Një spektakël i vërtetë dritash ka qenë ai i kësaj mbrëmje në godinën e Bashkisë Shkodër, duke i dhënë një tjetër atmosferë festimeve të karnavaleve.

Këtë vit, në Shkodër janë planifikuar 3 ditë festime me aktivitete të shumta.

Dita finale është të dielën, ku trupës së Shkodrës, i bashkohen edhe karnavalet e Korçës dhe Tuzit.

Top Channel