Largohet nga banesa 73-vjeçari në Librazhd, familjarët kërkojnë ndihmë

23/11/2023 12:14

Një 73-vjeçar nga fshati Sebisht në Librazhd ka humbur kontaktet me familjen pasi është larguar prej 4 ditësh.

Bëhet fjalë për Hysen Lamim, i cili nuk vuan nga asnjë problem shëndetësor.

Është lajmëruar policia dhe nuk ka ende asnjë informacion zyrtar.

Familjarët kërkojnë ndihmë nga personat që mund ta kenë parë, të cilët mund të kontaktojnë në numrin 0695527710.

Top Channel