Një aksident me pasojë dy të plagosur ka ndodhur këtë pasdite në kryeqytet.

Një mjet tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe është ngjitur mbi trotuar duke plagosur një vajzë dhe një djalë. Të dy janë dërguar në spital, ndërkohë që raportohet se vajza është në gjendje të rëndë shëndetësore.

 

Top Channel