Një makinë policie është aksidentuar në Fier, në zonën lindore të qytetit.

Automjeti i policisë ka qenë në një aksion dhe po shkonte drejt automjetit ku gjendej një person në kërkim në Spanjë, kur është përplasur me një mjeti tip “Suzuki”, që drejtohej nga një 37-vjeçare.

Mësohet se nga përplasja e mjeteve pranë vendit të quajtur “Autogrilla” nuk ka të lënduar, ndërkohë që po kryhet ekspertiza për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Top Channel