Feston një vit martesë me Ben Affleck, Jennifer Lopez: Oh Zot kjo është jeta ime!

21/08/2023 10:01

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck festojnë sot një vit martesë!

Çifti u martua vitin e kaluar në Las Vegas në Little Ëhite Chapel, një kishëz që quhet “Tuneli i Dashurisë”.

Këngëtarja e njohur ka publikuar në Instagram disa foto nga dita e dasmës së tyre dhe i ka shprehur  dashurinë bashkëshortit të saj.

“Një vit më parë. I dashur Ben, unë isha ulur këtu vetëm, duke parë unazën time dhe ndihem e emocionuar. Më bën të dëshiroj të këndoj, si arritëm këtu, pa kthim prapa! Oh zot kjo është jeta ime”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e postimit.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Top Channel