Justin Bieber i la fansat e tij pa fjalë pasi këngëtari u pa duke u stërvitur me pretendentin kryesor britanik të boksit për peshën e mesme, Hamzah Sheeraz.

Teksa kanadezi është i njohur për aftësitë e tij në fushën e muzikës, Bieber nuk i është shmangur asnjëherë dashurisë së tij për të luftuar.

Ai ka bërë paraqitje të rregullta në ring në disa ngjarje MMA dhe boksi. Tani, fansat po pyesin nëse kjo mund të jetë diçka më shumë se thjesht një foto. Ai është stërvitur me Hamzah Sheeraz. Në fotot e publikuar në rrjetin social Instagram Sheeraz kishte shkruar:

Seanca e fundit e bërë këtu në SHBA është e shkëlqyeshme për të bërë disa raunde me JB.

Ndërsa duket sikur të dy kanë krijuar një miqësi mjaft të mirë, fansat nxituan që të jepnin mendimin e tyre dhe të komentonin në postim duke shprehur edhe mbështetje për artistin.

Një fans vuri në dukje se ishin të lumtur kur panë Bieber, i cili ka luftuar me sindromën Ramsay Hunt vitet e fundit, në ring dhe duke u kujdesur për veten.

Top Channel