Foto Ilustruese

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në Krujë mëngjesin e sotëm, ku raportohet të jenë dëmtuar disa biznese.

Policia bën me dije se ngjarja ndodhi rreth orës 02:25, në rrugën “Zim Zeneli” (në asfalt), ku dyshohet se ka shpërthyer një sasi lënde plasëse dhe si pasojë e shpërthimit janë dëmtuar xhamat e katër bizneseve përreth.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel