Në kërkim për prodhim dhe shitje lëndësh narkotike, dy të arrestuar në Sarandë

03/08/2023 13:24

Dy persona që ishin në kërkim prej katër vitesh për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike, janë vënë në pranga në Sarandë.

45-vjeçari Julian Guga dhe 51-vjeçari Alkes Mema u vunë në pranga këtë të mërkurë në qytetin bregdetar.

Për ta, Gjykata e Sarandës ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, pas një procedimi penal të regjistruar në vitin 2019 për drogë.

Top Channel