Çfarë i ka ndodhur modeles Carmen Electra? Shfaqet në gjendje të rënduar dhe duke qarë…

02/08/2023 20:26

Pothuajse çdo herë që e shohim Carmen Electra-n në publik, ajo gjithmonë duket e mrekullueshme.

Qoftë në një event apo në rrugë, aktorja dhe modelja pothuajse nuk e humb asnjëherë shkëlqimin. Por në një dalje të fundit i ka shqetësuar fansat e saj për gjendjen e saj. Carmen Electra u pa në publik mjaft e dëshpëruar dhe e mërzitur dhe madje duke derdhur lot. Imazhet e marra nga SplashNews.com zbuluan Carmen Electra të ulur jashtë shtëpisë së saj në Los Angeles. Fotografi që bëri fotot ishte larg që kjo të mos shqetësonte Carmen, e cila fillimisht dukej sikur sapo ishte zgjuar nga gjumi.

Por teksa fotot nga paparaci janë të shumta në disa prej tyre aktorja duket se ka filluar të qajë dhe të derdhë disa lot. Ende nuk ka asnjë konfirmim për atë që ka ndodhur me të, por spekulimet kanë filluar të përhapen me shpejtësi në internet. Carmen kishte veshur një këmishë të Guns n’ Roses. Ajo gjithashtu kishte një topuz të çrregullt dhe ishte ulur aty duke menduar. Pa grim, Electra vazhdoi të qante dhe të fshinte fytyrën e saj ndërsa largonte disa lot. Çfarë ka ndodhur me të, sigurisht që është shqetësuese ta shohësh atë të humbasë qetësinë e saj në këtë mënyrë. Në moshën 51-vjeçare, Electra duket se është në formë të shkëlqyer, pavarësisht se nuk ka grim.

Pasi Page Six i kërkoi përfaqësuesit të saj t’u tregonte nëse diçka nuk shkonte, ata menjëherë mbyllën çdo thashethem dhe thanë se ajo ndoshta kishte një dhimbje koke. Ata gjithashtu konfirmuan se nuk ka asgjë për t’u shqetësuar. Ditët e fundit, Electra promovoi një fushatë të rrobave të banjës Skims me Jenny MCCarthy. Ata të dy shfaqen në formë të shkëlqyer me kostume banje të shumta. Të dy McCarthy dhe Electra ishin të entuziazmuar për punën së bashku në këtë fushatë. Aktualisht, statusi i saj nuk dihet nëse është në një lidhje apo jo. Në të kaluarën, ajo ka qenë e martuar me Dennis Rodman dhe muzikantin Dave Navarro, por aktualisht nuk është e martuar me askënd./ tar

Top Channel