Foto-galeri/ Dita e dytë e samitit të NATO-s në Vilnius, shtrëngime duarsh dhe përqafime

12/07/2023 14:42

Takime të rëndësishme po ndodhin pas dyerve të mbyllura në samitin sot, por një fytyrë e qeshur publike është thelbësore në ngjarje si këto.

Në fotot e publikuara shikohen shumë shtrëngime duarsh, buzëqeshje dhe përqafime mes liderëve botërorë.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel