Tre të rinj kanë dhunuar me grushte një punonjës policië në Tiranë.

Në pranga kanë rënë 26-vjeçari M.Zh., 23-vjeçari D.ZH., si dhe u shpall në kërkim Xh. Ç., 25 vjeç, të tre banues në Tiranë.

Ngjarka ka ndodhur në rrugën “Shyqyri Ishmi”, ku  gjatë një konflikti ata kanë goditur me grushte shtetasin A. D., 31 vjeç, banues në Tiranë (punonjës policie).

Pas verifikimeve të kryera ka rezultuar se shtetasi M. Zh., ka shkelur masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”.

Top Channel