Rama përqafon dhe puth në faqe Giorgia Melonin! Surprizohet kryeministrja italiane, momentet bëjnë xhiron e rrjetit

01/06/2023 18:50

Kryeministri Edi Rama ka guxuar shumë gjatë ditës së sotme në samitin në Moldavi, ndërsa për një moment i ka dhuruar një puthje të papritur në faqe kryeministres italiane, Giorgia Meloni.

Videoja e publikuar nga kryeredaktorja e Euroactiv, Aneta Zachová, tregon se si Rama puth dhe përqafon Melonin, moment i cili për udhëheqësen italiane ka qenë i papritur. E surprizuar Meloni e ka pasuar momentin e sikletshëm me të qeshura.

Arrita të kap se si kryeministri shqiptar Edi Rama ‘sulmoi’ kryeministren italiane Giorgia Meloni’, shkruan Aneta Zachová në Twitter.

Top Channel