Imazhe të papara ndonjëherë të shtëpisë luksoze të Putinit dhe të dashurës së tij me reputacion

08/03/2023 16:32

Roman Badanin, një gazetar i pavarur rus që u largua nga Rusia pasi u përball me kërcënimin e një dënimi me burg, diskuton hetimin e tij mbi stilin e jetës së fshehtë, luksoze të presidentit rus Vladimir Putin dhe detaje rreth të dashurës së tij me reputacion.

Pamjet tregojnë detaje nga jeta personale e Putin, ku ai takohet me të dashurën e tij dhe shtëpinë luksoze.

FOTO GALERI
2/9

Top Channel