Foto ilustruese

Një vajzë tre vjeçe u aksidentua sot në Vlorë, pasi u përplas nga një makinë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 12:10 në lagjen nr.1 të Sarandës.

22-vjeçari me iniciale M. M duke drejtuar automjetin tip “Hyndai”, ka aksidentuar fëmijë, që ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariat, për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për aksidentin.

Top Channel