“Mos e quani revolucion. Ajo që do të ndodhë te Juventus verën e ardhshme do të jetë një ‘rikrijim’”, ose të paktën kështu raportojnë mediet italiane.

Gjatë verës së 2023 pritet që nga klubi i “Zonjës së Vjetër” të largohen shumë lojtarë dhe largime të paevitueshme duken ato të lojtarëve që u skadojnë kontratat.

Mes lojtarëve që do të largohen nga Juventus në merkaton e verës pritet të jenë Alex Sandro, Juan Cuadrado dhe Angel Di Maria, ndërsa për Adrien Rabiot ka ende dyshime për rinovimin e tij.

Top Channel