Opinionisti Arjan Kononmi në një rrëfim pa filtra në Më lër të flas këtë të shtunë I ka çuditur të gjithë.

I pyetur nëse do të donte që Neda Balluku, mblesi I Për’puthen të largohej, ai është përgjigjur pozitivisht.

Romeo: Kam dëgjuar që ti vazhdimisht hedh kunja për Nedën do të doje që të ikte?

Arjani: Do të doja që të ikte se kuptoj pse më zë kohën mua, kushdo që të ishte.

Olsa: Edhe unë mendoj si Ezeli.

Kujtojmë se Arjani dhe Neda janë përfshirë në disa debate gjatë puntatave të emisionit për opinionet në lidhje me konkurrentët.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel