Foto ilustruese

Një zjarr ka rënë këtë mbrëmje në katin e dytë të një pallati në Tiranë, për pasojë ka vetëm dëme materiale.

Pallati ndodhet në rrugën “Lord Bajron” dhe banesa është në pronësi të 66-vjeçarit I. K.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi policisë: 

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 30.09.2022, në rrugën “Lord Bajron”, ka rënë zjarr në katin e dytë të një pallati, në banesën në pronësi të shtetasit I. K., 66 vjeç.

Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel