Foto/ Pak orë para dasmës, Armina Mevlani ndan detajin e parë nga ceremonia

25/09/2022 17:40

Këtë të diel Armina Mevlani kurorëzon dashurinë e saj me Shkëlzen Berishën.

Teksa ka ndajnë pak orë nga ceremonia, blogerja ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj të Instagramit, një detaj nga dasma e saj.

Ajo ka postuar një fotot shihen një tufë me trëndafila rozë dhe të bardha, teksa shkruan “Bukuri”.

Më herë ajo zbuloi një detaj nga velloja e saj. Në fustanin e nusërisë ishte qëndisur mbishkrimi “Love is the answer’, “dashuria është përgjigja”.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel