Këngëtarja Rina Balaj po shijon disa ditë relaksi dhe si destinacion ka zgjedhur Tanzaninë.

Artistja ka postuar disa foto në rrjetet sociale, teksa pozon me bikini nga Zanzibari i Tanzanisë.

Këto pushimet vijnë pas ndarjes së këngëtares së hitit “Bad Rosita” nga reperi Sin Boy.

Dy artistët ishin prej vitesh në një marrëdhënie romantike, por së fundi artistja nga Istogu tha në një intervistë se ka qenë një lidhje toksike dhe se distanca ishte një tjetër arsye e ndarjes.

Top Channel