Lajmi i fundit
Finalizohet operacioni policor i koduar "Locked". Sekuestrohen pasuri me vlerë 1 milion euro/ Dyshohet se vijnë nga veprimtaritë kriminale

Veliaj publikon fotot nga 8 godinat e reja të Kampusit Universitar Bujqësor: Gati për 2200 studentë në tetor

01/09/2022 09:53

Studentët e Universitetit Bujqësor të Kamzës do të gjejnë në vitin e ri akademik një Kampus te ri Universitar.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamjet e godinave që u rindërtuan pas tërmetit.

“Mirëmëngjes, dhe me Kampusin e Universitetit Bujqësor, ringritur nga e para me 8 godina, që në tetor do të jetë gati për 2200 studentë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Veliaj.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel