Një 52-vjeçar ka humbur jetën këtë të martë në një minierë në Bulqizë.

Sipas policisë minatori me iniciale S.D, është aksidentuar gjatë punës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel