Stuhia e erës ka pushtuar plazhin e Divjakës gjatë paradites së sotme.

Rëra ka mbuluar hapësirën e gjerë duke bërë të pamundur qëndrimin e turistëve në plazh.

Pushuesit janë larguar menjëherë nga plazhi, pasi stuhia ka ngritur çadrat dhe shezlkongët.

Gjithë dita e sotme është parashikuar të jetë me mot të keq, me shi dhe stuhi.

Top Channel