Pushimet kanë rezultuar fatale për një 66-vjeçar në Himarë.

Mësohet se sot rreth orës 17:33, 66-vjeçari S. M., duke notuar në plazhin e Borshit, dyshohet se i ka rënë infarkt dhe për pasojë është mbytur në ujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel