Dy persona kanë mbetur të plagosur këtë të martë në Maliq, pas u përfshinë në një sherr në ambientet e një lokali.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:10 në fshatin Bregas. 35-vjeçari me iniciale G.M. dhe 40-vjeçari me iniciale B.P. janë dëmtuan me njëri-tjetrin me mjet prerës.

40-vjeçari është dërguar në spital, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e këtij konflikti.

Top Channel