Edi Paloka reagon për vdekjen e Bujar Nishanit: Lajm i hidhur, respekti ynë do e shoqëroje kurdoherë

28/05/2022 14:51

Pas lajmit se ish-presidenti i vendit Bujar Nishani ka ndërruar jetë, menjëherë ka reaguar deputeti i PD-së Edi Paloka, i cili shprehu hidhërimin për ndarjen e tij nga jeta.

Paloka u shpreh se kjo është një fatkeqësi për të gjithë dhe se respekti për të do e shoqërojë kurdoherë.

Top Channel