Më të lumtur se kurrë, Roma shijon fitoren e shumëpritur në stadiumin “Air Albania” (Foto)

26/05/2022 00:02

Roma arriti të mundë Feyenoord, 1-0 në stadiumin “Air Albania”.

Një finale e shumëpritur e cila u shijua në maksimum nga lojtarët e Romës.

Pas mbylljes së ndeshjes shihet se si lojtarët së bashku me trajnerin po shijojnë fitoren.

Nën brohorimat e tifozëve dhe emocioneve të finales, ata pas shumë kohësh morën kupën e Conference League.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel