Fotolajm/ “Rruga për në Tiranë”, ‘i çmendur’ pas Feyenoord tifozi stampon rrugëtimin në Conference League

25/05/2022 18:16

Tifozët e Feyenoord, kanë qenë surpriza e kësaj finaleje në Tiranë.

Një prej tifozëve ka stampuar në bluzën e tij të gjitha ndeshjet dhe rezultatet e tyre, duke shënuar kështu rrugëtimin e ekipit të zemrës në Conference League.

“Rruga për në Tiranë”, shkruan ndër të tjera tifozi holandez, ndërsa shpreson që nga Tirana të cojë në Holandë trofeun e madh.

Ndërkohë dy tifozë të tjerë të Feyenoord  kanë stampuar logon e ekipit të zemrës në trup.

Top Channel