Foto lajm/ Karriget “1000 euroshe” bosh në stadium për finalen e Conference League

25/05/2022 22:35

Disa prej biletave 1 mijë euroshe nuk janë shitur në finale e Conference League.

Bazuar në pamje vendet 1 mijë euroshe në stadiumin “Air Albania” janë bosh duke lënë të kuptohet se tifozët nuk kanë pranuar që të blejnë bileta me çmime të kripura.

Finalja e Conference League mes Romës dhe Feyenoordit ka nisur në stadiumin “Air Albania”.

Kjo është një ditë historike për Shqipërinë, e cila pret për herë të parë finalen në Conference League.

FOTO GALERI
2/11

Top Channel