Një banesë është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të enjteje në Shëngjin.

Mësohet se në flakë është përfshirë një apartament që ndodhej në katin e tretë të një pallati, pranë një karburanti në zonën e portit në Shëngjin.

Nga zjarri ka vetëm dëme materiale.

Zjarri është fikur nga zjarrfikëset dhe nuk ka pasur persona brenda.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel