Foto ilustruese

Ditën e sotme tek zona e plazhit e quajtur “Çentrali” në lagjen nr.1, Sarandë është konstatuar një predhë e vjetër luftarake.

Pas një njoftimi të ardhur në policinë e Sarandës, grupi hetimor mbërriti në vendngjarje dhe pritet mbërritja e forcave antieksploziv, për çaktivizimin dhe heqjen e predhës.

Top Channel