Ndahet nga jeta ish-deputetja e PS dhe pedagogia Edlira Haxhiymeri, lajmi është bërë me dije nga familjarët.

Haxhiymeri luftonte më një sëmundje të rëndë prej pesë vitesh dhe fatkeqësisht nuk ia ka dalë të fitojë betejën.

Top Channel