Një 28- vjeçare nga fshati Dardhe i Librazhdit ka rrahur burrin dhe kunatin.

Policia bën me dije se E. K., 28 vjeçe është në ndjekje penale pasi ka ushtruar dhune ndaj bashkëshortit të saj  A. K., 29 vjeç.

Gjithashtu, 28-vjeçarja ka ushtruar dhunë edhe ndaj kunatit të saj, shtetasit. 28- vjeçarja akuzohet për dhunë në familje.

“E. K., 28 vjeçe dhe A. K., 29 vjeç (burrë dhe grua), banues në fshatin Dardhë, Librazhd, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi kanë ushtruar dhunë fizike ndaj njëri-tjetrit, në banesë. Gjithashtu, 28-vjeçarja ka ushtruar dhunë edhe ndaj kunatit të saj, shtetasit G. K. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme“, sipas policisë.

Top Channel