Një 63-vjeçar është gjetur pa shenja jete ditën e sotme në malin Shashicë.

Ai ishte punonjës në një stan dhe është gjetur nga pronari i stanit shtetasi A. Z..

63-vjeçari me inicialet G. Xh ishte banues në Kaninë dhe është gjetur i vdekur pa shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel