Kërcime mbi tavolinë, një “plantacion” bananesh dhe të ftuarit Vip/ Fotot brenda festës së “çmendur” të Monika Lubonjës

17/04/2022 14:18

Mbrëmjen e djeshme, aktorja Monika Lubonja ka organizuar një festë ku ka mbledhur të gjithë të afërmit e saj, pasi më 13 prill festoi ditëlindjen.

Përveç miqve dhe familjarëve, nuk kanë munguar as ish-banorët e Big Brother Vip, me të cilët qëndroi për katër muaj, por disa prej tyre kanë munguar.

Një tjetër i ftuar në festën e çmendur të Monikës ka qenë dhe piloti Arbër Xhaja, me të cilin u njoh gjatë qëndrimit në Big Brother.

Në fotot e publikuara nga vetë Monika dhe të ftuarit, duket teksa aktorja energjike kërcen mbi tavolinë. Në festë, nuk ka munguar as fruti i saj i preferuar, bananja, të cilat i ka vendosur brenda festës.

 

FOTO GALERI
1/18

Top Channel