Foto ilustruese

Një 29 vjeçar me iniciale R. K., banues në Elbasan u arrestua pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij.

I riu akuzohet për “Dhunë në familje”, ndërsa materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.

Top Channel