Konflikt mes dy të rinjve në Tiranë, 28-vjeçari qëllon me armë zjarri

12/04/2022 12:49

Dy të rinj janë konfliktuar për motive të dobëta, por ngjarja ka agravuar deri në përdorimin e armës së zjarrit.

Një 28-vjeçar i identifikuar si E.K., , banues në Kombinat ka qëllua me armë zjarri drejt E.I., 35 vjeç.

Për këtë çështje, policia ka nisur hetimet dhe po punon për kapjen e 28-vjeçarit.

Top Channel