“Celula seksuale”/ Komedia për të qarë dhe për të qeshur shfaqet në Korçë

10/04/2022 12:23

Komedia celulë seksuale e ka nisur nga Korça turin e saj të rretheve.

Një komedi që sjell sa humor aq edhe të bën për të qarë sepse prek në thelb problematika të rëndësishme të jetës.

Përmes 4 grave që punojnë në një call center dhe shesin lodra seksuale përcillet miti i mëmësisë, marrëdhënia nene fëmijë duke shpalosur mjaft aspekte edhe te aktualitetit shqiptar.

Për producenten dhe aktoren Shegushe Bebeti kjo komedi ka ditur ta beje publikun për te qeshur dhe për te qare

Top Channel